fbpx

SESJA FOTOGRAFICZNA NA LUBELSZCZYŹNIE

Uzupełni Wasz ślubny album w piękne kadry
Fotograf ślubny z Lubelszczyzny

SESJA ŚLUBNA NA LUBELSZCZYŹNIE

W województwie Lubelskim znajdziemy mnóstwo ciekawych miejsc, które zrobią wrażenie nie tylko na Was, ale na całej Waszej rodzinie i znajomych podczas oglądania zdjęć w albumie.

W plenerze proponuję Wam często klimatyczne miejsca, głównie przyrodę i krajobrazy. Dzika natura pozwala na szerokie i majestatyczne kadry, które wyróżniają się naturalnością i możliwością uchwycenia zjawiskowego światła o świcie lub zachodzie.

Podczas sesji nie zabraknie czasu na portrety, które chętnie są drukowane przez najbliższych.

Zapytaj o dostępnośc terminu i ofertę

SESJA FOTOGRAFICZNA W POLSCE

Góry, morze, jezioro, wydmy - też są piękne !
Sesja poślubna nad morzem lub w górach - czemu nie!

FOTOGRAF ŚLUBNY Z POLSKI

Jeśli kochasz Polskie góry lub morze, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Właściwe przygotowanie i zaplanowanie wyjazdu, ma duży wpływ na powodzenie takiej poślubnej sesji zdjęciowej. Tutaj trzeba liczyć się z wyjazdem na minimum 2 dni. Wytrwalsze i zdeterminowane pary decydują się czasami na 3-4 dniowe wyjazdy. Dzięki czemu mamy większe szanse na złapanie idealnego światła.

Zapytaj o dostępnośc terminu i ofertę

SESJA FOTOGRAFICZNA ZA GRANICĄ

Pozwoli uchwycić niezapomniane klatki
Zdjęcia poślubne we Włoszech, Szkocji, Francji lub na Islandii

SESJA ŚLUBNA ZA GRANICĄ

Wyjazd na zdjęcia poślubne za granicę dla wielu par jest spełnieniem marzeń. Dla fotografów natomiast, sporym wyzwaniem.

Na takich wyjazdach zawsze zdarzają się przygody i czycha wiele przeszkód. Tzw. „miejscówki pewniaki” bardzo często oblegane są przez wielu fotografów. Zarówno tych ślubnych jak i fotografów krajobrazu, czy też porostu przez zwykłych turystów. Jednodniowy wyjazd w takie miejsca, kończy się ciasnymi kadrami z wyżej wymienionych powodów.

Właściwe przygotowanie i zaplanowanie wyjazdu, ma duży wpływ na powodzenie sesji zdjęciowej i powrót z fajnymi kadrami. Tutaj trzeba liczyć się z wyjazdem na minimum 3 dni. Możliwe są i dłuższe wyjazdy. Co powoduje, że mamy większe szanse na złapanie idealnego światła, nie tylko w jednym miejscu.

Zapytaj o dostępność terminu i ofertę

MASZ PYTANIA

Napisz, terminy uciekają!