fbpx

Cześć. Nazywam się Daniel Działa jeśli przeczytaliście opis na Home Page to polecam ten opis pominąć 😉 … Jeśli nie zdążyliście to zapraszam tutaj …

Fotografią zajmuję się od 2012 roku, fotografią ślubną od 2015 roku, dodatkowo jestem grafikiem komputerowym.

Realizuje reportaże ślubne i sesje plenerowe głównie na Lubelszczyźnie, ponieważ stąd pochodzę. Jeżeli lubicie przyrodę i zależy Wam na tym, aby sesję poślubną wykonać w ciągu 3 do 5 godzin na terenie Lubelszczyzny, to mam kilka fajnych miejsc, w które mogę Was zabrać.

Jeśli interesują Was kilkudniowe sesje wyjazdowe w Polsce lub za granicą, również znam malownicze krajobrazy, które chętnie Wam zaproponuje. Opowiem Wam także jak wygląda taka wyprawa i jak się do niej przygotować.

Na stronie znajdziecie kilka ujęć z wyprawy do Włoskich Dolomitów. Kadry mówią same za siebie. Ponadto polecam Wam malowniczą Islandię (na której zawsze panują idealne warunki do zdjęć), zapierającą dech w piersiach Szkocję (Sky Isle) lub górę Świętego Michała we Francji.

Lata doświadczeń sprawiły, że jestem czujny w fotografowaniu wydarzeń, które zmieniają się w błyskawicznym tempie. Podczas reportażu ślubnego pracuję w sposób dyskretny obserwując bieg wydarzeń, a jednocześnie jestem blisko Was, by żaden ważny moment nie umknął uwadze. Oprócz Was i wszystkiego co się między Wami dzieje, ważne jest otoczenie, Wasi bliscy i przyjaciele, więc na nich też „poluje”. W tym dniu chcę stworzyć Waszą opowieść zamkniętą w album ze zdjęciami, który będzie cieszył Was i najbliższych, nie tylko w chwili, gdy go otrzymacie, ale za każdym razem gdy go obędziecie oglądali.

W plenerze proponuję Wam często klimatyczne miejsca, głównie przyrodę i krajobrazy. Dzika natura pozwala na szerokie i majestatyczne kadry, które wyróżniają się naturalnością i możliwością uchwycenia zjawiskowego światła o świcie lub zachodzie. Bardzo lubię portrety, dlatego na każdej sesji poświęcam Wam czas również na  takie kadry. Czarnobiałe klatki i ziarno na zdjęciach tworzą niepowtarzalny klimat, dlatego zdarzają mi się i takie ujęcia.

Jeśli Was to zainteresuje, to bardzo lubię polską muzykę alternatywną, rocka w wersji hard i soft .
Uwielbiam tatuaże, więc jeśli posiadacie jakieś, to będę miał dla Was ciekawą propozycje na sesje.

CZYM SIĘ JESZCZE ZAJMUJE?

Jestem fotografikiem z Lublina
Fotograf biżuterii Lublin, Warszawa

FOTOGRAFIA BIŻUTERII

Mam ponad 3 letnie doświadczenie w wykonywaniu fotografii biżuterii, głównie obrączek i pierścionków. Posiadam własne zaplecze i sprzęt do fotografia produktowej. Dzięki bardzo dobrej znajomości programów 2d i 3d jestem w stanie wykonać usługę kompleksowo – od wykonania zdjęcia poprzez postprodukcje i fotomontaż. Przygotowuje również fotomontaże i grafiki na potrzeby internetu i wydruku DTP.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu.

Hotel Wieniawski Lublin

Fotografia wnętrz
Fotograf wnętrz Lublin - Warszawa

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Profesjonalne zdjęcia znacząco zwiększają walory estetyczne wnętrza, a co za tym idzie przynoszą większy zysk dla właściciela. Miałem okazję wykonać kilka zleceń które można obejrzeć poniżej na filmie.

Przed wykonaniem każdej sesji odwiedzam fotografowane miejsce w celu ustalenia zakresu zlecenia i omówienia szczegółów sesji. Przed wykonaniem właściwych zdjęć wykonuje ujęcia testowe przy świetle zastanym. Pozwala to w łatwy sposób zobaczyć potencjał fotografowanego miejsca oraz zobrazować finalny efekt.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Ofertę swoją kieruję zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Fotografia Kulinarna

Fotograf kulinarny Lublin - Warszawa

Fotografia Kulinarna

Szeroko pojmowana fotografia kulinarna – od zdjęcia pojedynczego owocu, aż po złożone aranżowane fotografie potraw. Ofertę swoją kieruję  do branży gastronomicznej – małej i dużej – hoteli, restauracji, kawiarni.

Podczas fotografowania potraw, staram się je tak atrakcyjnie przedstawić, by bez możliwości użycia zmysłu zapachu i węchu pobudzić wyobraźnię odbiorcy na tyle, żeby poczuł aromat i smak przedstawianej na zdjęciu potrawy.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jednak przed samym kontaktem polecam „wygooglować” przykładowe realizacje które wpasują się w Państwa gust, bym mógł ustalić jaki sprzęt i akcesoria będą niezbędne do wykonania sesji.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się ze mną